Strona główna

Albedum - materiał na rolety

Oryginalne wzornictwo materiałów dekoracyjnych

Szeroka paleta barw materiałów do rolet

Doskonała jakość materiałów roletowych

Kim jesteśmy?


Od 1998 roku zajmujemy się tworzeniem kolekcji materiałów dekoracyjnych do systemów osłonowych. Obecnie posiadamy kompletną ofertę materiałów roletowych, Dzień i Noc oraz plisowanych. Przez ponad 20 lat istnienia osiągnęliśmy pozycję czołowego dystrybutora tych tkanin w Polsce i za granicą. Nasza działalność obecnie skupia się na poszerzaniu oferty materiałów wyselekcjonowanych pod względem jakościowym oraz dostosowanych do potrzeb rynku.

więcej o nas
Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Interesuje Cię nasza oferta? Zadzwoń lub napisz wiadomość. Zapraszamy!

Kontakt
Liczby.

41

KOLEKCJI

4

SEGREGATORY

1200

TKANIN

Inspiracje


Zapraszamy do zapoznania się z galerią przykładowych aranżacji wnętrz.

Zobacz

Aktualności

Zapisz się do newslettera!

  Czytaj więcej

  ALBEDUM – renomowany dostawca materiałów do rolet i plis

  ALBEDUM powstało w 1998 roku, żeby tworzyć nowe możliwości w projektowaniu wnętrz do użytku prywatnego oraz komercyjnego. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości tkanin roletowych, materiał na rolety dzień noc, a także tkanin plisowanych. Skrupulatnie wyselekcjonowane przez nas pod względem jakościowym materiały dostosowujemy do aktualnych potrzeb użytkowników tego rodzaju produktów. Na przestrzeni lat zdobyliśmy czołową pozycję na rynku jako dostawca materiału do rolet. To zasługa nie tylko umiejętnej współpracy biznesowej, ale również kreatywnego, nieszablonowego podejścia do wykonywanej pracy oraz nieustannej, szczerej chęci do tworzenia piękna. W efekcie dostarczane przez nas materiały do rolet i plis charakteryzują się zarówno spójną, jak i bogatą gamą modnych kolorów oraz faktur. Umożliwia to naszym klientom projektowanie harmonijnych wnętrz, w których każdy odnajdzie własną cząstkę piękna.

   

  Kompletna oferta materiałów do rolet – współpraca B2B

  Jesteśmy czołowym dystrybutorem materiału do rolet w Polsce i za granicą. Stale zachęcamy do współpracy B2B wszystkich producentów rolet, w tym na przykład producentów artykułów wyposażenia wnętrz, architektów oraz dekoratorów. Nasze oryginalne wzornictwo, a także szeroka paleta barw, doskonała jakość tkanin i materiałów gwarantują sukces naszych kontrahentów.

  Wykraczamy poza znane schematy, śmiało wyznaczając trendy na rynku. Odpowiadamy na stale nowe, kształtujące się potrzeby konsumentów. Wspólnie możemy kreować nowe możliwości w kształtowaniu otoczenia. We współpracy stawiamy na otwartość, pełen profesjonalizm, nienaganną komunikację i zaangażowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą różnorodną ofertą ponad tysiąca tkanin, a także do weryfikacji przykładowych aranżacji wnętrz, w których zastosowano wybrane przez nas produkty.

   

  Kilkadziesiąt oryginalnych kolekcji

  We wnętrzach cenimy harmonię, ale niekoniecznie powtarzalność. Z tego powodu naszym klientom prezentujemy liczne, oryginalne kolekcje materiałów do systemów roletowych. Do wyboru pozostają materiały o różnorodnych walorach estetycznych oraz właściwościach użytkowych. Wśród nich wymienić można tkaniny do rolet i plis zarówno transparentne, jak i zaciemniające. Zależnie od preferencji klientów docelowych mogą mieć one różne wykończenie, między innymi matowe, metaliczne, satynowe czy perłowe. Ze względu na oferowaną przez nas szeroką paletę barw i różnorodne, modne desenie materiałów roletowych jesteśmy pewni, że sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających projektantów wnętrz.