Kolekcja tkanin dzień i noc


W skład kolekcji tkanin na rolety dzień i noc wchodzą zarówno tkaniny transparentne jak i tkaniny blackout. Jest to kolekcja bardzo bogata zarówno pod względem technicznym jak i wzorniczym.

Kolekcja składa się z tkanin jednobarwnych w bardzo szerokiej kolorystyce. Są to tkaniny naturalne, strukturalne oraz satynowe.

Jeśli chcą Państwo lepiej poznać naszą Kolekcję Tkanin Dzień i Noc – zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Wysokiej jakości materiał na rolety dzień noc

Filarem naszej działalności jest produkcja tkanin do rolet oraz plis okiennych. Od początku funkcjonowania firmy udało nam się zdobyć pozycję głównego dystrybutora tego typu asortymentu zarówno w kraju, jak i na zagranicznych rynkach. Dzięki temu możemy zaproponować klientom pierwszorzędnej klasy materiał. Rolety dzień noc, które powstają przy jego wykorzystaniu, cieszą się olbrzymią popularnością. Zamawiający doceniają estetykę, a także wytrzymałość rolet oraz plis naszych klientów, co stanowi dla nas motywację do dalszej pracy.

Aktualnie dysponujemy kompletną ofertą produktów. Chętni znajdą w katalogach ALBEDUM różne kolekcje tkanin roletowych, plisowanych, jak również wariantów dzień i noc. Kładziemy największy nacisk na poszerzanie asortymentu o materiały dostosowane do potrzeb rynku. Nie tylko sukcesywnie zwiększamy gamę dostępnych materiałów – poddajemy je starannej selekcji, aby klienci mogli wybierać spośród najlepszych polecanych rozwiązań.

Tkaniny na rolety dzień noc – uznanie usług

Przedsiębiorcy, którzy korzystają z naszych usług, wyrażają się z dużym uznaniem na temat oferowanych produktów. Proponowane artykuły to jednobarwne tkaniny sprzedawane w urozmaiconej gamie kolorystycznej. Rewelacyjnie sprawdzają się jako główny element rolety dzień noc. Materiał świetnie prezentuje się w dowolnym wnętrzu.

W zależności od zapotrzebowania dostarczamy kupującym warianty satynowe, strukturalne albo naturalne. Klienci tworzą przy ich pomocy nowoczesne dekoracje okienne albo – w zależności od profilu działalności – ozdabiają pomieszczenia, uzyskując pożądany efekt. Powstałe na bazie naszych tkanin plisy czy rolety zapewniają płynną regulację poziomu zaciemnienia wnętrza. Odpowiada za to nowoczesny materiał na rolety dzień noc, będący kombinacją ułożonych naprzemiennie pasów zaciemniających oraz przezroczystych. Pierwszy rodzaj zapewnia intymność oraz poczucie prywatności, a jednocześnie stanowi ozdobę tkaniny. Z kolei drugi przepuszcza odpowiednią ilość światła, sprawiając, że wnętrze staje się przytulniejsze.

Materiały dostarczane przez ALBEDUM łączą w sobie najlepsze cechy tego typu produktów. Umożliwiają naszym klientom wytwarzanie wyposażenia, które z powodzeniem pełni kilka funkcji – osłania pomieszczenia przed ciekawskimi oraz je ozdabia. Tkaniny, które można u nas zamawiać, cechuje wytrzymałość, trwałość oraz efektowność. Rolety czy plisy okienne z nimi z pewnością długo posłużą właścicielom. Przez cały okres użytkowania zachowają najwyższy poziom estetyki.

Wytrzymałe, estetyczne tkaniny – transparentne oraz typu black-out

Jako czołowy dostawca materiału do rolet zachęcamy do przejrzenia przygotowanych propozycji. Chętnie nawiążemy satysfakcjonującą współpracę z przedsiębiorstwami specjalizującymi się w produkcji rolet. Jesteśmy otwarci na kontakt ze strony firm zajmujących się produkcją rolet bądź plis, a także specjalistów architektury wnętrz itp. Współpracujemy na podstawie umów B2B.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Dążymy do tego, aby regularnie pojawiały się w niej nowe atrakcyjne dla klientów kolekcje. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby firm bądź przedsiębiorców, którzy się do nas zwracają. Pozwala nam to spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.