Tkaniny plisowane


W skład kolekcji tkanin plisowanch wchodzą zarówno tkaniny transparentne jak i tkaniny blackout. Możemy tu znaleźć tkaniny drukowane, naturalne, strukturalne, satynowe, perłowane, metalizowane oraz aluminizowane. Osobną kolekcję tworzą tkaniny typu plaster miodu.

Szeroka paleta barw i niebanalny, zróżnicowany design oraz wyjątkowa funkcjonalność powodują, że tkaniny z tej kolekcji są doskonałym rozwiązaniem zarówno do wnętrz o wystroju klasycznym, jak i wnętrz bardziej nowoczesnych.

Jeśli chcą Państwo lepiej poznać naszą Kolekcję Tkanin Plisowanych – zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Wysokiej jakości materiał na plisy okienne– połączenie trwałości z nowoczesnym wyglądem

W ostatnim czasie starannie wykonane plisy okienne cieszą się coraz większym uznaniem osób, którym zależy na funkcjonalnym i nowoczesnym wyposażeniu wnętrz. Z tego też powodu bardzo duże znaczenie ma odpowiednio dobrany materiał na plisy, od którego zależy ich wygląd oraz różnego rodzaju właściwości zaciemniające czy wyciszające.

Dlatego firma ALBEDUM dostarcza producentom rolet wysokiej jakości tkaniny, które świetnie sprawdzają się zarówno podczas tworzenia wytrzymałych rolet, jak i nowoczesnych plis. Warto dowiedzieć się, czym wyróżniają się proponowane materiały i zdecydować, czy okażą się godnym uwagi wyborem, który przyniesie przedsiębiorstwu wiele korzyści.

Czym wyróżnia się proponowany przez nas materiał na plisy i rolety?

Wbrew pozorom odpowiednio dobrana tkanina do duetek czy innych rodzajów plis lub rolet ma bardzo duży wpływ na ich funkcjonalność i na wygląd całego wnętrza. Z tego powodu klienci, którzy decydują się na zakup tego typu elementów wyposażenia wnętrz, w pierwszej kolejności zazwyczaj zwracają uwagę na typ materiału. Wówczas niezwykle ważny okazuje się odcień wybranej tkaniny lub wzór, który ją zdobi. Ponadto klienci często interesują się grubością danej tkaniny – w tym przypadku grubość materiału jest utożsamiana ze stopniem ochrony przed działaniem promieni słonecznych czy z poziomem transparentności.

Dlatego w naszej firmie zapewniamy producentom duży wybór różnego rodzaju materiałów. W ostatnim czasie niesłabnącą popularnością cieszy się między innymi tkanina Honeycomb oraz black-out, ale zainteresowanie wzbudzają również materiały perłowane i metalizowane czy drukowane. Warto wspomnieć, że proponowane tkaniny występują w różnych wersjach kolorystycznych, co ułatwia klientom podjęcie decyzji dotyczącej zakupu wymarzonych rolet lub plis.

Oprócz tego w przypadku takich produktów, jak roleta czy plisa, materiał oferowany w naszej firmie wyróżnia się także wytrzymałością i łatwością w utrzymaniu w czystości. W praktyce oznacza to, że rolety wykonane z tego typu tkanin okazują się inwestycją na długie lata i nie tracą swoich właściwości po upływie pewnego czasu. Ponadto stają się idealnym wyborem dla osób zmagających się z alergiami – dzięki temu, że nasz materiał na plisy można bez większych trudności wyczyścić, pozbywając się kurzu czy pyłków, stanowi on piękną ozdobę wnętrza, która prezentuje się niezwykle świeżo i nowocześnie. Dlatego też producenci, którzy decydują się na inwestycję w nasze tkaniny, zdobywają większe uznanie klientów przekładające się z kolei na większe zyski firmy.

Tkanina do duetek – co sprawia, że cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów?

Nie bez powodu tkanina do duetek, zwana również tkaniną Honeycomb, z roku na rok zdobywa coraz większą popularność i pojawia się w wielu nowoczesnych wnętrzach. Tego typu materiał wyróżnia się funkcjonalnością, która sprawia, że rolety oprócz ciekawego wyglądu przyczyniają się do poprawy komfortu codziennego życia. Dzięki temu, że tkanina Honeycomb swoją strukturą przypomina plaster miodu, ma znakomite właściwości termoizolacyjne. Dzięki budowie komórkowej nagrzane powietrze zatrzymuje się̨ wewnątrz plisy. Pozwala to utrzymać́ optymalną temperaturę̨ pomieszczenia zarówno latem, jak i zimą. Bezpośrednio z tych cech wynika także kolejna – energooszczędność. Tkanina ponadto nie prześwituje, a jej sznurki schowane są wewnątrz komórek.

Warto również wspomnieć, że tkanina Honeycomb stanowi bardzo dobre połączenie z materiałami black-out. Tkaniny black-out, które również znajdują się w ofercie firmy Albedum, zapewniają skuteczniejszą ochronę przed słońcem oraz przed docierającymi z zewnątrz hałasami. Z tego też powodu będą godnym uwagi wyborem dla klientów, którym zależy na większej prywatności i funkcjonalności wnętrza. Ponadto w przypadku takich produktów, jak roleta czy plisa, materiał black-out występuje również w wielu nowoczesnych odcieniach, które świetnie komponują się z pomieszczeniami utrzymanymi w różnych stylach.