Szanowni Państwo


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma świętuje w tym roku 20 lat działalności. 20 lat to spory kawałek czasu – 7300 dni, 175 200 godzin, 10 512 000 minut.

Przez cały ten czas dokładaliśmy wszelkich starań żeby być dla Państwa partnerem wiarygodnym, staraliśmy się zdobyć Państwa zaufanie i przyczynić się do wspólnych sukcesów. Bo tak naprawdę nie byłoby naszego sukcesu bez Was – naszych Kontrahentów i bez Waszych sukcesów.

Każdy dzień, każda kolekcja, każda tkanina były dla nas wyzwaniem, które niesamowicie nas motywowało do ciągłego rozwoju. A nasze założenia zawsze były i są takie same: śledzieć i kreować trendy by niezmiennie oferować produkty spełniające Państwa oczekiwania, a co najważniejsze spełniające oczekiwania rynku. Wiemy doskonale, że jakość i estetyka naszych produktów wpływa na reputację naszych Klientów.

Swoją dzisiejszą pozycję zawdzięczamy dokładnemu planowaniu, nieszablonowemu podejściu oraz nieustannej chęci tworzenia Piękna w otaczającej nas przestrzeni.

Każdego dnia z pełnym zaangażowaniem staramy się poznawać Was – naszych Klientów, nawiązywać z Wami relacje, komunikować się wspólnym językiem. Indywidualne podejście nie jest dla nas tylko sloganem – mamy nadzieję, że już to Państwo wiedzą.

Amerykański reżyser William Wyler powiedział kiedyś: „Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam”. My mamy Was – naszych Partnerów – jesteśmy pewni, że razem możemy wszystko. I dlatego własnie pragniemy Państwu serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę i partnerskie relacje, jakie nas z Państwem łączą.

Życzymy Państwu i sobie kolejnych wielu lat razem!