Czytaj więcej

Jako wieloletni dystrybutor tkanin dekoracyjnych do systemów osłon wewnętrznych dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe i estetyczne. Zapraszamy do współpracy producentów rolet, dekoratorów, architektów oraz wszystkich zajmujących się projektowaniem pięknych i funkcjonalnych wnętrz.

Zapewniamy szeroki wybór najwyższej jakości materiałów, które wyróżniają się niebanalnym wzornictwem, wytrzymałością i wszechstronnością. Nasze kolekcje obejmują trzy typy tkanin, wśród których znajduje się materiał na plisy okienne oraz na rolety wewnętrzne i rolety typu dzień noc.

 

Materiał na plisy okienne

Plisy okienne to bardzo interesujący i nowoczesny rodzaj rolet, umożliwiający precyzyjne przysłonięcie wybranej części okna. Ze względu na dowolną regulację ilości wpadającego do wnętrza światła, jest to nie tylko bardzo praktyczne, ale również niezwykle efektowne rozwiązanie. Dzięki szerokiej ofercie tkanin służących do produkcji plis okiennych ten rodzaj przesłony może być wyjątkowo dekoracyjny. W naszej kolekcji znajdują się m.in. materiały transparentne, black-out oraz charakteryzujące się oryginalnym nadrukiem czy satynowym lub perłowym blaskiem.

 

Materiał na rolety dzień noc

Rolety dzień noc nie bez powodu zdominowały rynek okiennych osłon. Są bardzo funkcjonalne, a charakterystyczne poziome pasy utworzone z dwóch rodzajów materiałów idealnie podkreślają współczesne minimalistycznie urządzone wnętrza. Każda proponowana przez nas tkanina na rolety dzień noc to najwyższej klasy materiał o ciekawej strukturze i w oryginalnej tonacji kolorystycznej. Bogata oferta umożliwia idealne dopasowanie rolety do każdego, nawet najbardziej niestandardowego wnętrza.

 

Materiał na rolety wewnętrzne

Klasyczne rolety wewnętrzne to nadal jeden z najczęściej wybieranych sposobów na osłonięcie okna. Są uniwersalne i pasują do każdego wnętrza bez względu na styl, w jakim zostało urządzone. Jeśli chodzi o oferowany przez nas materiał na rolety wewnętrzne, to jest to ogromna kolekcja tkanin różniących się transparentnością, splotem, barwą czy motywem zdobniczym. Ta różnorodność daje nieograniczone możliwości aranżacyjne i pozwala projektantom na stworzenie bardzo interesujących i niebanalnych wnętrz.

 

Linia Concept

Tkaniny z katalogu Concept to sposób na oryginalną i spójną aranżację wnętrz, w których wykorzystuje się różne systemy okiennych osłon wykonane z wykorzystaniem materiału o tym samym wyglądzie. Poszczególne kolekcje Concept składają się z trzech wersji tkanin, które są dostosowane do każdego systemu osłonowego, a jednocześnie identyczne pod względem koloru, wzoru czy struktury. To szansa dla producentów rolet i dekoratorów wnętrz na ciekawe wykorzystanie tego samego materiału do różnych celów i wykreowanie nowoczesnych okiennych dekoracji.