Albedum


Wierzymy, że piękno i harmonia przekłada się radość, poczucie bezpieczeństwa i sukces. Także w biznesie. Napędza nas miłość do naszej pracy i sukcesy naszych klientów.

Misja Albedum


Chcemy wykraczać poza schematy, wykorzystywać i kreować możliwości, kształtować otoczenie.

Jesteśmy dla Ciebie

Napisz do nas

Kim jesteśmy?


Od 1998 roku zajmujemy się tworzeniem kolekcji tkanin dekoracyjnych do systemów osłonowych. Obecnie posiadamy kompletną ofertę tkanin roletowych, dzień i noc oraz plisowanych. Przez ponad 20 lat istnienia osiągnęliśmy pozycję czołowego dystrybutora tych tkanin w Polsce i za granicą. Nasza działalność obecnie skupia się na poszerzaniu oferty tkanin wyselekcjonowanych pod względem jakościowym oraz dostosowanych do potrzeb rynku.

Co nas wyróżnia?


Kreatywność, kompetencje i rozwój.

Ciągła, kreatywna praca nad nowymi produktami i pomysłami pozwala nam wciąż poszerzać kompetencje. Napędza nas miłość do naszej pracy, chęć rozwoju i sukcesy naszych Klientów.

Planowanie i jakość.

Swoją dzisiejszą pozycję zawdzięczamy dokładnemu planowaniu, nieszablonowemu podejściu oraz nieustannej chęci tworzenia piękna. Wiemy, że jakość i estetyka naszych produktów wpływa na reputację naszych Klientów.

Profesjonalizm i zaangażowanie.

Bardzo duży nacisk kładziemy na profesjonalizm, zaangażowanie i zadowolenie pracowników. To dzięki nim nasza współpraca z Klientem na każdym etapie może spełniać jego oczekiwania.

Partnerstwo, wiarygodność i zaufanie.

Znamy naszych Klientów i mówimy w ich języku. Poważnie traktujemy ich potrzeby a indywidualne podejście nie jest dla nas tylko sloganem. Chcemy być partnerem wiarygodnym, cieszącym się zaufaniem.

Współpraca B2B


Jedną z podstawowych idei przyświecającej naszej firmie jest współpraca „Business-to-business”. Profesjonalne podejście do relacji B2B umożliwia nam współpracę z klientami, dostawcami i innymi kontrahentami, zapewniając wysoką jakość procesu zarządzania i obsługi.

Oferowane przez nas wsparcie sprzedaży obejmuje najlepsze rozwiązania pozwalające na rozwój, zarządzanie sprzedażą, obsługą sprzedażową i posprzedażową.

Zespół.


Za naszymi sukcesami i sukcesami naszych Partnerów stoją osoby, którzy każdego dnia z zaangażowaniem i pasją starają się dawać z siebie wszystko. Poznaj nas.