Tkaniny na rolety


W skład kolekcji tkanin roletowych wchodzą zarówno tkaniny transparentne jak i tkaniny blackout. Możemy tu znaleźć tkaniny drukowane, naturalne, strukturalne, satynowe, metalizowane oraz aluminizowane.

Kolekcja tkanin roletowych to tkaniny cechujące się najwyższą europejską jakością oraz wzornictwem opartym na najnowszych światowych trendach.

Szeroka i harmonijna paleta barw nadaje kolekcji tkanin roletowych cechy ponadczasowej elegancji. Tkaniny składające się na tę kolekcję łączy szlachetny i luksusowy wygląd oraz wyjątkowa funkcjonalność.

Jeśli chcą Państwo lepiej poznać naszą kolekcję tkanin roletowych – zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Dystrybuujemy tkaniny dekoracyjne dla producentów rolet. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na poszerzaniu oferty tkanin pod względem jakościowym. Piękno oraz harmonia tkanin do rolet zapewnia tworzenie wyselekcjonowanych materiałów. Pragniemy wykraczać poza tradycyjne rozwiązania i kształtować otoczenie konkurencyjne.

To, co wyróżnia ALBEDUM w porównaniu z innymi dostawcami tkanin to przede wszystkim niezależność i zdolność odgadywania potrzeb konsumentów. Ponadto kładziemy ogromny nacisk na jakość. Tkaniny na rolety od ALBEDUM wyróżniają się dużą wytrzymałością mechaniczną – nie straszne jej wielokrotne rozwijanie i zwijanie.

Co wyróżnia nas na rynku sprzedaży tkanin do rolet okiennych?

Funkcjonujemy na rynku od przeszło 20 lat, co zapewnia ugruntowaną pozycję dostawcy oraz producenta materiałów do rolet. Nieszablonowe podejście i chęć tworzenia niepowtarzalnych produktów to nasze główne wyróżniki. Wysoka jakość i estetyka tkanin do rolet sprawia, że można wykorzystywać ją na wiele sposobów.

Współpracujemy z partnerami wyspecjalizowanymi w zakresie produkcji oraz sprzedaży systemów rolet i plis okiennych. Współpraca ta ma charakter systemowy i oparta jest na wiedzy oraz doświadczeniu pracowników.

Odpowiedni materiał na rolety sprawia, że nowe kolekcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wszystko to za sprawą trendów kształtujących przestrzeń mieszkalną, zarobkową oraz wypoczynkową.

O kolekcji tkanin przeciwsłonecznych

W swojej ofercie posiadamy szereg materiałów na rolety przeciwsłoneczne dzień i noc. W skład kolekcji tkanin wchodzą zarówno tkaniny black-out, jak i transparentne. Tkanina na rolety przeciwsłoneczne wyróżnia się ponadczasowym wzornictwem i niebanalną strukturą. Mamy w sprzedaży tkaniny typu black-out, które obejmują materiały z dwóch „rodzin”: elementy z wyrazistą strukturą przeplatanych nitek oraz materiały gładkie z połyskliwym atłasem. Te pierwsze zyskują uznanie w nowoczesnych wnętrzach, gdzie tkaniny na rolety przeciwsłoneczne wprawia w zachwyt. Te drugie zdecydowanie bardziej sprawdzają się w stylizacjach typu glamour oraz klasycznych. Jako lider w branży, mamy w ofercie tkaniny wykorzystywane do tworzenia rolet dzień i noc, które sprzedawane są zarówno wśród producentów wiodących, jak i mniejszych podmiotów zajmujących się produkcją i sprzedażą rolet.

W ofercie posiadamy także tkaniny na rolety przeciwsłoneczne, a w tym kolekcje naturalne, satynowe oraz strukturalne. Obok typu black-out pojawiają się tkaniny transparentne, które przepuszczają promienie słoneczne. Wybierając materiał, producenci mogą korzystać z całkowitego, średniego bądź niewielkiego zaciemnienia. W ofercie dostępnych jest wiele wersji tkanin do rolet, co zapewnia optymalny wybór oraz wzornictwo dostosowane do wielkości i kolorystyki pomieszczenia. Materiały rolet dzień i noc cieszą się ogromną popularnością, a wszystko to za sprawą harmonijnej palety barw. Niezależnie od rodzaju oraz jakości materiałów, dostarczane tkaniny są zgodne z opisem i specyfiką wytwarzania.

Kolekcja tkanin do rolet kasetowych

Specjalizujemy się również w sprowadzaniu materiałów do rolet kasetowych. Ich jakość oraz trwałość ma istotny wpływ na sposób użytkowania przez konsumenta. Nasze przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie tkaniny strukturalne, naturalne, drukowane, metalizowane oraz wiele innych. Szeroka i harmonijna paleta barw nadaje kolekcji ponadczasowej elegancji. Tkanina do rolet wyróżnia się ponadto najwyższą europejską jakością i wzornictwem opartym na nowoczesnych trendach.

Materiał do rolety kasetowej zaprojektowany jest zgodnie z oczekiwaniami odbiorców, dlatego wyróżnia się wysokogatunkowym surowcem. ALBEDUM, jako dostawca materiału do rolet zajmuje się wyłącznie przekazywaniem materiałów, natomiast produkcja i sprzedaż rolet dotyczy pozostałych przedsiębiorstw z branży. Materiał do rolety kasetowej łączy szlachetny i luksusowy wygląd oraz wyjątkowa funkcjonalność.