Targi R+T w Stuttgarcie (Niemcy)


Z ogromną radością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach R+T, które odbędą się w Stuttgarcie, w dniach 19-23 lutego 2024 roku. Jest to wyjątkowa okazja, aby osobiście spotkać się z nami i zapoznać z najnowszymi trendami oraz innowacjami w branży.

Targi R+T słyną z prezentacji szerokiej gamy produktów, co czyni je idealnym miejscem dla profesjonalistów i entuzjastów branży.

Podczas targów, nasze stoisko będzie miejscem, gdzie będą mogli Państwo nie tylko zobaczyć nasze najnowsze kolekcje, ale również wziąć udział w rozmowach z naszymi ekspertami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. To także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami targów.

Dodatkowo, w ramach bogatego programu towarzyszącego targom, zaplanowano szereg wydarzeń, takich jak seminaria, warsztaty i prezentacje, które pozwolą Państwu zgłębić wiedzę na temat aktualnych wyzwań i trendów w branży, ze szczególnym uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju i innowacji.

Do zobaczenia na targach R+T- stoisko nr 68, hala 1F